Při financování bytu hypotékou vám zaplatíme 3% z vašeho úroku po dobu 3 let.

Bytový dům Astra Sezimovo Ústí
u Tábora

Lokalita

O Sezimově Ústí

Město Sezimovo Ústí leží v Jihočeském kraji v okrese Tábor.
Nachází se na spojnici mezi Prahou (vzdálenou 90 km) a Českými Budějovicemi (vzdálenými 55 km). Se Sezimovým Ústím sousedí bezprostředně město Tábor (vzdálené 5,6 km), které je druhým největším městem Jihočeského kraje.

Významná dopravní i mezinárodní silnice E 55 rozděluje město Sezimovo Ústí na dvě části. Část historickou – zvanou Sezimovo Ústí I a část novější – nazývanou Sezimovo Ústí II. Kolem Sezimova Ústí teče řeka Lužnice a Kozský potok, který se do ní vlévá. Město Sezimovo Ústí, Tábor a Planá nad Lužnicí tvoří městskou aglomeraci, která čítá více jak 45 tisíc obyvatel.

O Táboru

Město Tábor je druhým největším městem Jihočeského kraje, a to hned po Českých Budějovicích. Jedná se o historické město, které je opředeno husitskou minulostí. Právě husité byli v roce 1420 jeho zakladateli. Kromě malebných uliček a historických staveb, zde najdete i hradby jako připomínku této doby. Není divu, že toto historické jádro je i památkovou rezervací a místem turistického ruchu.

Kromě své historie je město zajímavé i tím, že se zde pořádá mnoho kulturních akcí mezinárodního významu, jako například Táborská setkání. Je zde i unikátní Divadlo Oskara Nedbala se dvěma hledišti obrácenými z různých stran k jednomu jevišti či největší zoologická zahrada v Jihočeském kraji.

Co nabízí lokalita Sezimova Ústí?

Co nabízí lokalita Sezimova Ústí
Co nabízí lokalita Sezimova Ústí

Občanská vybavenost

Bytový dům Astra je skvělým místem pro život i díky lokalitě, ve které se nachází. V Sezimově Ústí, proslaveném podnikáním Tomáše Bati, najdete vše, co potřebujete. Občanskou vybavenost, MHD, přírodu, sportoviště i kulturu zde máte na dosah ruky.

Obchody u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

Obchody

Hned u bytového domu se nachází Coop – obchod s potravinami. Pobočka České pošty je vzdálena jen 1 minutu chůze od domu. Pouhých 5 minut chůze leží zdravotní zařízení, kde najdete i Lékárna Sezimovo Ústí.

Školy u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

Školy a školky

Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí je vzdálena 500 m od Astry, stejně jako Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí. Ještě blíže (290 m) se nachází Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy (tzv. COP).

MHD u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

MHD

Budete využívat městské hromadné dopravy? Zastávka MHD ve směru Tábora nebo Plané nad Lužnicí je vzdálena jen 2 minuty od vašeho nového bydliště.

Příroda u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

Příroda

V docházkové vzdálenosti od bytového domu jsou lesy a krásná příroda. Těšit se můžete například na oboru Smolín s muflony či zříceninu Kozí hrádek.

Kultura u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

Kultura

V Sezimově Ústí si užijete i kulturu a sport. Přímo na náměstí Tomáše Bati, kde stojí bytový dům, se nachází i kulturní dům Spektrum, kde naleznete galerijní prostory, divadlo či kino. V docházkové vzdálenosti leží pak i Letní kino Sezimovo Ústí.

Sport u Bytového domu Astra v Sezimově Ústí

Sport

V Sezimově Ústí nebo v jeho těsné blízkosti najdete řadu sportovišť jako tenisové kurty, sportovní krytou halu, vnitřní bazén či biotopní koupaliště Pohoda.

Bytový dům Astra Sezimovo Ústí u Tábora
Bytový dům Astra Sezimovo Ústí u Tábora
Bytový dům Astra Sezimovo Ústí u Tábora
Bytový dům Astra Sezimovo Ústí u Tábora
Bytový dům Astra Sezimovo Ústí u Tábora
Bytový dům Astra Sezimovo Ústí - logo

Kde byty najdete?

sportovní hala

obchod s potravinami

pošta

mateřská škola

zastávka MHD

lékárna

kino

základní škola

Zaujal vás některý z bytů?

Zavolejte nebo nám na sebe pošlete kontakt a dozvíte se více informací.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Kontakt

David Rejlek
(Projektový manažer)
email: info@bytyastra.cz

Bytový dům Astra

nám. Tomáše Bati 423/4
39102 Sezimovo Ústí - Tábor
(naproti hotelu MAS)

Kancelář pro schůzku

Husovo nám. 529/6
390 02 Tábor 

(u autobusového nádraží)

Investor

Pod Zakletým a.s.
Bělehradská 679/94
120 00 Praha2 - Vinohrady
IČ: 27454622

Sklepy Bytového domu Astra Sezimovo Ústí u Tábora