Bytový dům Astra Sezimovo Ústí

Při koupi bytu na Astře vám zaplatíme 3 % z úroku po dobu 3 let

Aktuálně všem zájemcům o byt, kteří budou jeho koupi financovat prostřednictvím hypotéky, zaplatíme 3 % z jejich úroku, a to po dobu 3 let. Tím snížíme jejich náklady na hypotéku zpět na staré sazby a pomůžeme jim tak s překlenutím momentální situace na trhu. Následně, až se situace uklidní, budou moci svou hypotéku refinancovat.

Přestože nyní probíhá teprve výstavba Bytového domu Astra, polovina bytů je již prodána. Nový bytový dům vzniká v Sezimově Ústí nástavbou na bývalý obchodní dům Astra, který leží na náměstí Tomáše Bati. Dům bude mít 4 nadzemní patra se 45 bytovými jednotkami. Kolaudace stavby a předání bytů novým majitelům jsou plánovány na říjen 2023. Aktuální zájemci o koupi bytu se dočkají zvýhodněných cen, a to kvůli nepříznivé situaci s rostoucími životními náklady a úrokovými sazbami.

Renomovaný developer a zkušený stavitel

Developerem projektu Bytového domu Astra je renomovaná firma Pod Zakletým, a.s., mezi jejíž poslední realizace patří například úchvatný projekt Apartmánů Perla v Orlických horách a Apartmánů Modrava na Šumavě.

Projekt výstavby nového Bytového domu Astra realizuje firma Spilka a Říha s.r.o. Jedná se o společnost, která je zaměřena na kompletní stavební činnost a za své dlouholeté působení realizovala výstavbu desítek nemovitostí v Jihočeském kraji, ale i mimo něj. Nemovitosti postavené touto firmou jsou poznat na první pohled, protože jsou vždy dokonale technicky zpracované a podtrhují přínosy dané lokality.

Energeticky úsporná stavba

Bytový dům Astra je moderním místem pro život, který respektuje nároky na vysoký životní komfort, neopomíná však ani nutnost energetických úspor. Každý byt je pro maximální pohodlí svých obyvatel vybaven klimatizací. Dům je však i zároveň energeticky úsporný. Topení a ohřev teplé vody jsou zajištěny výměníkovou stanicí C-Energy s.r.o. Teplárny Planá nad Lužnicí, která je umístěna přímo v domě.

Aktuálně zvýhodněné ceny bytů

V současné době je na prodej kolem 22 nových bytů, které je možné koupit za účelem bydlení či podnikání. „Uvědomujeme si dnešní nelehkou situaci s rostoucími životními náklady a úrokovými sazbami. Proto jsme se rozhodli ceny bytů zvýhodnit. Aktuálně všem zájemcům o byt, kteří budou jeho koupi financovat prostřednictvím hypotéky, zaplatíme 3 % z jejich úroku, a to po dobu 3 let, než se situace na trhu uklidní. Nepřijdou však zkrátka ani lidé, kteří zaplatí za byt v hotovosti, jejich cena bude zvýhodněna slevou,“ říká David Rejlek, projektový manažer. Cena jednoho bytu se pohybuje okolo 3 987 000 Kč za nový byt o více jak 50 m2.

Zaujal vás Bytový dům Astra
a chtěli byste si zde pořídit bydlení nebo byt na podnikání?

Nepropásněte aktuální zvýhodnění cen bytů, které je časově omezené. Více informací o bytovém domě se dozvíte na telefonu +420 777 813 226 či e-mailu info@bytyastra.cz.

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Zavolejte nebo nám na sebe pošlete kontakt a dozvíte se více informací.

+420 606 061 717

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Kontakt

David Rejlek
(Projektový manažer)
email: info@bytyastra.cz

Bytový dům Astra

nám. Tomáše Bati 423/4
39102 Sezimovo Ústí - Tábor
(naproti hotelu MAS)

Kancelář pro schůzku

Husovo nám. 529/6
390 02 Tábor 

(u autobusového nádraží)

Investor

Pod Zakletým a.s.
Bělehradská 679/94
120 00 Praha2 - Vinohrady
IČ: 27454622

Sklepy Bytového domu Astra Sezimovo Ústí u Tábora